Overslaan naar inhoud
Huvema Draaibank 300x910 mm met digitale uitlezing | HU 900 A-4 DRO

Prijs:

€ 7.563,00

Kroon-Oil Abacot MEP 100
Kroon-Oil Abacot MEP 100
€ 148,10
€ 148,10
Huvema Set met 1 snelwisselbeitelhouder en 4 snelwisselhouders | SWBH SET E
Huvema Set met 1 snelwisselbeitelhouder en 4 snelwisselhouders | SWBH SET E
€ 805,00
€ 805,00
HUVEMA Art.nr. 15668

Huvema Draaibank 300x910 mm met digitale uitlezing | HU 900 A-4 DRO

Huvema Draaibank 300x910 mm met digitale uitlezing | HU 900 A-4 DRO.

€ 7.563,00 € 7.563,00 (Inclusief btw)

  • Motorvermogen
  • Merk
  • Voltage
  • Gewicht
  • Toerentalbereik
  • Aantal toerentallen
  • Draaidiameter over bed
  • Afstand tussen centers
  • Doorlaat hoofdas
  • Opname hoofdas
  • Opname losse kop
  • Machineafmetingen
  • Voedingsbereik langs
  • Draadsnijden metrisch
  • Dwarsverplaatsing support
  • Draaidiameter over support
  • Verplaatsing beitelsupport
  • Draadsnijden inch
  • Spilneus
  • Bedbreedte
  • Centerhoogte
  • Diameter losse kop
  • Voedingsbereik dwars
  • Draaidiameter over zak
  • Verplaatsing losse kop
Artikelnummer
15668
EAN-code
8718242080552

Beschikbaarheid bij Huvema: Direct leverbaar

Alleen op offerte: wij bevestigen prijs en levering.

Pallettransport en lossen worden per offerte afgestemd.

Algemene voorwaarden · 14 dagen retourrecht
✓ Eigen werkplaats & service ✓ Showroom Heythuysen ✓ Veilig betalen

Productinformatie

De Huvema HU 900 A-4 DRO is een draaibank 300x910 mm met digitale uitlezing.

Motorvermogen: 1,1 kW · Voeding: 400 V.

Productomschrijving

Deze draaibank met SINO komt met 3-klauw, 4-klauw, vaste en meelopende bril, 2 centers, set wisselwielen en stelplaat. Losse kop 5 mm verstelbaar voor conisch draaien. Geschikt voor links-rechts draaien. Bed gehard en geslepen, evenals de tandwielen. Tandwielsmering in oliebad. Beveiliging tegen gelijktijdige inschakeling van langs- en dwarsgeleiding. Voorzien van noodstop en thermische beveiliging.

Productinformatie

  • Met digitale uitlezing
  • Zak uitneembaar
  • Geleiding nastelbaar
  • Vaste en meelopende bril
  • 3-klauw 160mm
  • 4-klauw 200mm
  • 4-slagbeitelhouder
  • Inclusief onderstel


Optioneel

  • Snelwisselbeitelhouder art.nr. 20121006


Onze draaibanken zijn beschikbaar in diverse uitvoeringen qua afmetingen én vermogen. Vind je in ons standaard (voorraad) assortiment geen passende machine? Neem dan gerust contact met ons op! Onze specialisten helpen je graag met het vinden van de voor jouw toepassing meest geschikte machine.

Artikelnummer: 15668 · EAN: 8718242080552

Technische gegevens

Gewicht450 kg
Voltage400 V
SpilneusD1-4 / CAMLOCK
Bedbreedte180 mm
Centerhoogte150 mm
Motorvermogen1,1 kW
Opname hoofdasMK5
Toerentalbereik60 - 2000 omw/min
Doorlaat hoofdas38 mm
Opname losse kopMK3
Draadsnijden inch4 - 56 TPI
Diameter losse kop32 mm
Machineafmetingen1600 × 730 × 1160 mm
Aantal toerentallen18
Voedingsbereik dwars0.014 - 0.38 mm
Voedingsbereik langs0.052 - 1.392 mm
Draadsnijden metrisch0.4 - 7 mm
Afstand tussen centers910 mm
Draaidiameter over bed300 mm
Draaidiameter over zak430 mm
Verplaatsing losse kop100 mm
Dwarsverplaatsing support160 mm
Draaidiameter over support178 mm
Verplaatsing beitelsupport76 mm
Huvema technische gegevens
Draaidiameter over bed 300 mm
Afstand tussen centers 910 mm
Doorlaat hoofdas 38 mm
Opname hoofdas MK5
Opname losse kop MK3
Machineafmetingen 1600 × 730 × 1160 mm
Voedingsbereik langs 0.052 - 1.392 mm
Draadsnijden metrisch 0.4 - 7 mm
Dwarsverplaatsing support 160 mm
Draaidiameter over support 178 mm
Verplaatsing beitelsupport 76 mm
Draadsnijden inch 4 - 56 TPI
Spilneus D1-4 / CAMLOCK
Bedbreedte 180 mm
Centerhoogte 150 mm
Diameter losse kop 32 mm
Voedingsbereik dwars 0.014 - 0.38 mm
Draaidiameter over zak 430 mm
Verplaatsing losse kop 100 mm
Overige
Motorvermogen 1,1 kW
Merk Huvema
Voltage 400 V
Gewicht 450 kg
Toerentalbereik 60 - 2000 omw/min
Aantal toerentallen 18

Onderdelen voor deze machine

Passende accessoires

Vergelijkbare modellen

Huvema Draaibank 300x910 mm met digitale uitlezing | HU 900 A-4 DRO
Huvema Draaibank 300x910 mm met digitale uitlezing | HU 900 A-4 DRO
€ 7.563,00

Huvema Draaibank 300x910 mm met digitale uitlezing | HU 900 A-4 DRO.

Specificaties
Artikelnummer 15668
EAN 8718242080552

HU 900 A-4 DRO · Art. 15668

Voltage 400 V
Motorvermogen 1,1 kW
Draaidiameter over bed 300 mm
Afstand tussen centers 910 mm
Doorlaat hoofdas 38 mm
Toerentalbereik 60 - 2000 omw/min
Gewicht 450 kg
Aantal toerentallen 18
Bedbreedte 180 mm
Centerhoogte 150 mm
Diameter losse kop 32 mm
Draadsnijden inch 4 - 56 TPI
Draadsnijden metrisch 0.4 - 7 mm
Draaidiameter over support 178 mm
Draaidiameter over zak 430 mm
Dwarsverplaatsing support 160 mm
Machineafmetingen 1600 × 730 × 1160 mm
Opname hoofdas MK5
Opname losse kop MK3
Spilneus D1-4 / CAMLOCK
Verplaatsing beitelsupport 76 mm
Verplaatsing losse kop 100 mm
Voedingsbereik dwars 0.014 - 0.38 mm
Voedingsbereik langs 0.052 - 1.392 mm
Documenten 1

HU 900 A-4 DRO · Art. 15668

Reserve onderdelen

Klik op een nummer in de tekening om het onderdeel te vinden.

Vergelijkbare producten

Twijfelt u tussen modellen? Onze specialist helpt u kiezen.
Vraag stellen