Overslaan naar inhoud
Huvema Draaibank 560x2000 mm met digitale uitlezing | HU 560x2000-4 NG DRO

Prijs:

€ 25.108,00

Huvema Draaibank 460x1000 mm met digitale uitlezing | HU 460x1000-4 NG DRO
Huvema Draaibank 460x1000 mm met digitale uitlezing | HU 460x1000-4 NG DRO
€ 18.574,00
€ 18.574,00
Huvema Draaibank 460x2000 mm met digitale uitlezing en variabel toerental | HU 460x2000-4 VAC NG DRO
Huvema Draaibank 460x2000 mm met digitale uitlezing en variabel toerental | HU 460x2000-4 VAC NG DRO
€ 23.680,00
€ 23.680,00
HUVEMA Art.nr. 30842

Huvema Draaibank 560x2000 mm met digitale uitlezing | HU 560x2000-4 NG DRO

Huvema Draaibank 560x2000 mm met digitale uitlezing | HU 560x2000-4 NG DRO.

€ 25.108,00 € 25.108,00 (Inclusief btw)

  • Motorvermogen
  • Merk
  • Voltage
  • Toerentalbereik
  • Aantal toerentallen
  • Draaidiameter over bed
  • Afstand tussen centers
  • Doorlaat hoofdas
  • Opname hoofdas
  • Opname losse kop
  • Machineafmetingen
  • Voedingsbereik langs
  • Draadsnijden metrisch
  • Dwarsverplaatsing support
  • Draaidiameter over support
  • Verplaatsing beitelsupport
  • Draadsnijden inch
  • Spilneus
  • Bedbreedte
  • Centerhoogte
  • Diameter losse kop
  • Voedingsbereik dwars
  • Draaidiameter over zak
  • Verplaatsing losse kop
  • Module pitch
  • Diametraal pitch
Artikelnummer
30842
EAN-code
8718242478496

Beschikbaarheid bij Huvema: Tijdelijk uitverkocht

Alleen op offerte: wij bevestigen prijs en levering.

Pallettransport en lossen worden per offerte afgestemd.

Algemene voorwaarden · 14 dagen retourrecht
✓ Eigen werkplaats & service ✓ Showroom Heythuysen ✓ Veilig betalen

Productinformatie

De Huvema HU 560x2000-4 NG DRO is een draaibank 560x2000 mm met digitale uitlezing.

Motorvermogen: 7,5 kW · Voeding: 400 V.

Productomschrijving

De lijn Huvema PROFI draaibanken is een instapserie professionele draaibanken van Huvema. Eenvoudig te bedienen, compleet in één aanschaf, degelijk én betaalbaar, dát is wat de Huvema PROFI serie kenmerken. De PROFI draaibanken zijn dé werkplaats draaibanken als productie niet de noodzaak is.

De PROFI draaibanken zijn ontwikkeld met een precisie geslepen én inductie gehard bed. De machines hebben een robuust onderstel, waardoor ze zeer stabiel zijn. De bediening is erg gebruiksvriendelijk, voor zowel de kleine als de grotere maten. Daarnaast worden de machines compleet geleverd met 3-klauw, 4-klauw, meelopende, vaste bril, digitale uitlezing én koeling. Deze PROFI serie is ondanks deze kenmerken dusdanig scherp geprijsd dat de PROFI serie een match is voor veel werkplaatsen, scholen en de kleine industrie.

Vanzelfsprekend voldoen de PROFI draaibanken aan de laatste CE richtlijnen, allemaal om veilig werken standaard te maken.

Productinformatie

  • Zelfcentrerende 3-klauw
  • Onafhankelijke 4-klauw
  • Stelplaat
  • Vaste bril
  • Meelopende bril
  • Digitale uitlezing
  • 4-weg houder voor draaibeitels
  • Machineverlichting
  • Beschermkappen
  • Koeling
  • Gereedschapset tbv onderhoud machine
Optioneel
  • Overige klauwplaten
  • Sets snelwisselbeitelhouder
  • Meedraaiend center
  • Draaigereedschappen
  • Boorkop

De PROFI draaibanken zijn beschikbaar in diverse uitvoeringen qua afmetingen én vermogen. Vind je in ons standaard (voorraad) assortiment geen passende machine? Neem dan gerust contact met ons op! Onze specialisten helpen je graag met het vinden van de voor jouw toepassing meest geschikte machine.

Artikelnummer: 30842 · EAN: 8718242478496

Technische gegevens

Voltage400 V
SpilneusD1-8 / CAMLOCK
Bedbreedte350 mm
Centerhoogte280 mm
Module pitch0.1 - 7 MOD
Motorvermogen7,5 kW
Opname hoofdasMK7
Toerentalbereik25 - 1600 omw/min
Diametraal pitch4 - 112 DP
Doorlaat hoofdas105 mm
Opname losse kopMK5
Draadsnijden inch2 - 112 TPI
Diameter losse kop75 mm
Machineafmetingen3340 × 1150 × 1460 mm
Aantal toerentallen12
Voedingsbereik dwars0.020 - 0.0573 mm
Voedingsbereik langs0.059 - 1.646 mm
Draadsnijden metrisch0.2 - 14 mm
Afstand tussen centers2000 mm
Draaidiameter over bed560 mm
Draaidiameter over zak785 mm
Verplaatsing losse kop180 mm
Dwarsverplaatsing support316 mm
Draaidiameter over support355 mm
Verplaatsing beitelsupport130 mm
Huvema technische gegevens
Draaidiameter over bed 560 mm
Afstand tussen centers 2000 mm
Doorlaat hoofdas 105 mm
Opname hoofdas MK7
Opname losse kop MK5
Machineafmetingen 3340 × 1150 × 1460 mm
Voedingsbereik langs 0.059 - 1.646 mm
Draadsnijden metrisch 0.2 - 14 mm
Dwarsverplaatsing support 316 mm
Draaidiameter over support 355 mm
Verplaatsing beitelsupport 130 mm
Draadsnijden inch 2 - 112 TPI
Spilneus D1-8 / CAMLOCK
Bedbreedte 350 mm
Centerhoogte 280 mm
Diameter losse kop 75 mm
Voedingsbereik dwars 0.020 - 0.0573 mm
Draaidiameter over zak 785 mm
Verplaatsing losse kop 180 mm
Module pitch 0.1 - 7 MOD
Diametraal pitch 4 - 112 DP
Overige
Motorvermogen 7,5 kW
Merk Huvema
Voltage 400 V
Toerentalbereik 25 - 1600 omw/min
Aantal toerentallen 12

Onderdelen voor deze machine

Passende accessoires

Vergelijkbare modellen

Huvema Draaibank 560x2000 mm met digitale uitlezing | HU 560x2000-4 NG DRO
Huvema Draaibank 560x2000 mm met digitale uitlezing | HU 560x2000-4 NG DRO
€ 25.108,00

Huvema Draaibank 560x2000 mm met digitale uitlezing | HU 560x2000-4 NG DRO.

Specificaties
Artikelnummer 30842
EAN 8718242478496

HU 560x2000-4 NG DRO · Art. 30842

Voltage 400 V
Motorvermogen 7,5 kW
Draaidiameter over bed 560 mm
Afstand tussen centers 2000 mm
Doorlaat hoofdas 105 mm
Toerentalbereik 25 - 1600 omw/min
Aantal toerentallen 12
Bedbreedte 350 mm
Centerhoogte 280 mm
Diameter losse kop 75 mm
Diametraal pitch 4 - 112 DP
Draadsnijden inch 2 - 112 TPI
Draadsnijden metrisch 0.2 - 14 mm
Draaidiameter over support 355 mm
Draaidiameter over zak 785 mm
Dwarsverplaatsing support 316 mm
Machineafmetingen 3340 × 1150 × 1460 mm
Module pitch 0.1 - 7 MOD
Opname hoofdas MK7
Opname losse kop MK5
Spilneus D1-8 / CAMLOCK
Verplaatsing beitelsupport 130 mm
Verplaatsing losse kop 180 mm
Voedingsbereik dwars 0.020 - 0.0573 mm
Voedingsbereik langs 0.059 - 1.646 mm
Documenten 1

HU 560x2000-4 NG DRO · Art. 30842

Reserve onderdelen

Klik op een nummer in de tekening om het onderdeel te vinden.

Vergelijkbare producten

Twijfelt u tussen modellen? Onze specialist helpt u kiezen.
Vraag stellen