Overslaan naar inhoud
Huvema Draaibank 410x1000 mm met variabel toerental en digitale uitlezing | HU 410x1000-4 VAC DRO

Prijs:

€ 15.428,00

Huvema Radiaalboormachine | CRDM 3050x2000 Topline
Huvema Radiaalboormachine | CRDM 3050x2000 Topline
€ 102.366,00
€ 102.366,00
Huvema Radiaalboormachine | CRDM 3040x1100 Topline
Huvema Radiaalboormachine | CRDM 3040x1100 Topline
€ 24.667,00
€ 24.667,00
HUVEMA Art.nr. 30580

Huvema Draaibank 410x1000 mm met variabel toerental en digitale uitlezing | HU 410x1000-4 VAC DRO

Huvema Draaibank 410x1000 mm met variabel toerental en digitale uitlezing | HU 410x1000-4 VAC DRO.

€ 15.428,00 € 15.428,00 (Inclusief btw)

  • Motorvermogen
  • Merk
  • Voltage
  • Gewicht
  • Toerentalbereik
  • Aantal toerentallen
  • Draaidiameter over bed
  • Afstand tussen centers
  • Doorlaat hoofdas
  • Opname hoofdas
  • Opname losse kop
  • Machineafmetingen
  • Voedingsbereik langs
  • Draadsnijden metrisch
  • Dwarsverplaatsing support
  • Draaidiameter over support
  • Verplaatsing beitelsupport
  • Draadsnijden inch
  • Spilneus
  • Bedbreedte
  • Centerhoogte
  • Diameter losse kop
  • Voedingsbereik dwars
  • Draaidiameter over zak
  • Verplaatsing losse kop
  • Module pitch
  • Diametraal pitch
Artikelnummer
30580
EAN-code
8718242581332

Beschikbaarheid bij Huvema: Direct leverbaar

Alleen op offerte: wij bevestigen prijs en levering.

Pallettransport en lossen worden per offerte afgestemd.

Algemene voorwaarden · 14 dagen retourrecht
✓ Eigen werkplaats & service ✓ Showroom Heythuysen ✓ Veilig betalen

Productinformatie

De Huvema HU 410x1000-4 VAC DRO is een draaibank 410x1000 mm met variabel toerental en digitale uitlezing.

Motorvermogen: 5,5 kW · Voeding: 400 V.

Productomschrijving

De lijn Huvema PROFI draaibanken is een instapserie professionele draaibanken van Huvema. Eenvoudig te bedienen, compleet in één aanschaf, degelijk én betaalbaar, dát is wat de Huvema PROFI serie kenmerken. De PROFI draaibanken zijn dé werkplaats draaibanken als productie niet de noodzaak is.

De PROFI draaibanken zijn ontwikkeld met een precisie geslepen én inductie gehard bed. De machines hebben een robuust onderstel, waardoor ze zeer stabiel zijn. De bediening is erg gebruiksvriendelijk, voor zowel de kleine als de grotere maten. Daarnaast worden de machines compleet geleverd met 3-klauw, 4-klauw, meelopende, vaste bril, digitale uitlezing én koeling. Deze PROFI serie is ondanks deze kenmerken dusdanig scherp geprijsd dat de PROFI serie een match is voor veel werkplaatsen, scholen en de kleine industrie.

Vanzelfsprekend voldoen de PROFI draaibanken aan de laatste CE richtlijnen, allemaal om veilig werken standaard te maken.

Productinformatie

  • Zelfcentrerende 3-klauw
  • Onafhankelijke 4-klauw
  • Stelplaat
  • Vaste bril
  • Meelopende bril
  • Digitale uitlezing
  • 4-weg houder voor draaibeitels
  • Machineverlichting
  • Beschermkappen
  • Koeling
  • Gereedschapset tbv onderhoud machine
Optioneel
  • Overige klauwplaten
  • Sets snelwisselbeitelhouder
  • Meedraaiend center
  • Draaigereedschappen
  • Boorkop
De PROFI draaibanken zijn beschikbaar in diverse uitvoeringen qua afmetingen én vermogen. Vind je in ons standaard (voorraad) assortiment geen passende machine? Neem dan gerust contact met ons op! Onze specialisten helpen je graag met het vinden van de voor jouw toepassing meest geschikte machine.

Artikelnummer: 30580 · EAN: 8718242581332

Technische gegevens

Gewicht1550 kg
Voltage400 V
SpilneusD1-6 / CAMLOCK
Bedbreedte250 mm
Centerhoogte205 mm
Module pitch0.3 - 3.5 MOD
Motorvermogen5,5 kW
Opname hoofdasMK6
Toerentalbereik30 - 3000 omw/min
Diametraal pitch8.0 - 44.0 DP
Doorlaat hoofdas52 mm
Opname losse kopMK4
Draadsnijden inch2 - 72 TPI
Diameter losse kop50 mm
Machineafmetingen1940 × 1000 × 1320 mm
Aantal toerentallen2
Voedingsbereik dwars0.025 - 0.85 mm
Voedingsbereik langs0.05 - 1.7 mm
Draadsnijden metrisch0.2 - 14 mm
Afstand tussen centers1000 mm
Draaidiameter over bed410 mm
Draaidiameter over zak580 mm
Verplaatsing losse kop120 mm
Dwarsverplaatsing support210 mm
Draaidiameter over support255 mm
Verplaatsing beitelsupport140 mm
Huvema technische gegevens
Draaidiameter over bed 410 mm
Afstand tussen centers 1000 mm
Doorlaat hoofdas 52 mm
Opname hoofdas MK6
Opname losse kop MK4
Machineafmetingen 1940 × 1000 × 1320 mm
Voedingsbereik langs 0.05 - 1.7 mm
Draadsnijden metrisch 0.2 - 14 mm
Dwarsverplaatsing support 210 mm
Draaidiameter over support 255 mm
Verplaatsing beitelsupport 140 mm
Draadsnijden inch 2 - 72 TPI
Spilneus D1-6 / CAMLOCK
Bedbreedte 250 mm
Centerhoogte 205 mm
Diameter losse kop 50 mm
Voedingsbereik dwars 0.025 - 0.85 mm
Draaidiameter over zak 580 mm
Verplaatsing losse kop 120 mm
Module pitch 0.3 - 3.5 MOD
Diametraal pitch 8.0 - 44.0 DP
Overige
Motorvermogen 5,5 kW
Merk Huvema
Voltage 400 V
Gewicht 1550 kg
Toerentalbereik 30 - 3000 omw/min
Aantal toerentallen 2

Onderdelen voor deze machine

Passende accessoires

Vergelijkbare modellen

Huvema Draaibank 410x1000 mm met variabel toerental en digitale uitlezing | HU 410x1000-4 VAC DRO
Huvema Draaibank 410x1000 mm met variabel toerental en digitale uitlezing | HU 410x1000-4 VAC DRO
€ 15.428,00

Huvema Draaibank 410x1000 mm met variabel toerental en digitale uitlezing | HU 410x1000-4 VAC DRO.

Specificaties
Artikelnummer 30580
EAN 8718242581332

HU 410x1000-4 VAC DRO · Art. 30580

Voltage 400 V
Motorvermogen 5,5 kW
Draaidiameter over bed 410 mm
Afstand tussen centers 1000 mm
Doorlaat hoofdas 52 mm
Toerentalbereik 30 - 3000 omw/min
Gewicht 1550 kg
Aantal toerentallen 2
Bedbreedte 250 mm
Centerhoogte 205 mm
Diameter losse kop 50 mm
Diametraal pitch 8.0 - 44.0 DP
Draadsnijden inch 2 - 72 TPI
Draadsnijden metrisch 0.2 - 14 mm
Draaidiameter over support 255 mm
Draaidiameter over zak 580 mm
Dwarsverplaatsing support 210 mm
Machineafmetingen 1940 × 1000 × 1320 mm
Module pitch 0.3 - 3.5 MOD
Opname hoofdas MK6
Opname losse kop MK4
Spilneus D1-6 / CAMLOCK
Verplaatsing beitelsupport 140 mm
Verplaatsing losse kop 120 mm
Voedingsbereik dwars 0.025 - 0.85 mm
Voedingsbereik langs 0.05 - 1.7 mm
Documenten 0

HU 410x1000-4 VAC DRO · Art. 30580

Voor deze uitvoering is nog geen gecontroleerd fabrikantdocument beschikbaar.

Reserve onderdelen

Klik op een nummer in de tekening om het onderdeel te vinden.

Vergelijkbare producten

Twijfelt u tussen modellen? Onze specialist helpt u kiezen.
Vraag stellen