Overslaan naar inhoud
Huvema Draaibank 460x1500 mm met digitale uitlezing | HU 460x1500-4 NG DRO

Prijs:

€ 19.227,00

Huvema Professionele tafelboormachine - 20 mm | HU 20 NG Topline
Huvema Professionele tafelboormachine - 20 mm | HU 20 NG Topline
€ 1.119,00
€ 1.119,00
Huvema RVS Lekbak | RVS LKBK
Huvema RVS Lekbak | RVS LKBK
€ 255,00
€ 255,00
HUVEMA Art.nr. 30806

Huvema Draaibank 460x1500 mm met digitale uitlezing | HU 460x1500-4 NG DRO

Huvema Draaibank 460x1500 mm met digitale uitlezing | HU 460x1500-4 NG DRO.

€ 19.227,00 € 19.227,00 (Inclusief btw)

  • Motorvermogen
  • Merk
  • Voltage
  • Toerentalbereik
  • Aantal toerentallen
  • Draaidiameter over bed
  • Afstand tussen centers
  • Doorlaat hoofdas
  • Opname hoofdas
  • Opname losse kop
  • Machineafmetingen
  • Voedingsbereik langs
  • Draadsnijden metrisch
  • Dwarsverplaatsing support
  • Draaidiameter over support
  • Verplaatsing beitelsupport
  • Draadsnijden inch
  • Spilneus
  • Bedbreedte
  • Centerhoogte
  • Diameter losse kop
  • Voedingsbereik dwars
  • Draaidiameter over zak
  • Verplaatsing losse kop
  • Module pitch
  • Diametraal pitch
Artikelnummer
30806
EAN-code
8718242585859

Beschikbaarheid bij Huvema: Tijdelijk uitverkocht

Alleen op offerte: wij bevestigen prijs en levering.

Pallettransport en lossen worden per offerte afgestemd.

Algemene voorwaarden · 14 dagen retourrecht
✓ Eigen werkplaats & service ✓ Showroom Heythuysen ✓ Veilig betalen

Productinformatie

De Huvema HU 460x1500-4 NG DRO is een draaibank 460x1500 mm met digitale uitlezing.

Motorvermogen: 5,5 kW · Voeding: 400 V.

Productomschrijving

De lijn Huvema PROFI draaibanken is een instapserie professionele draaibanken van Huvema. Eenvoudig te bedienen, compleet in één aanschaf, degelijk én betaalbaar, dát is wat de Huvema PROFI serie kenmerken. De PROFI draaibanken zijn dé werkplaats draaibanken als productie niet de noodzaak is.

De PROFI draaibanken zijn ontwikkeld met een precisie geslepen én inductie gehard bed. De machines hebben een robuust onderstel, waardoor ze zeer stabiel zijn. De bediening is erg gebruiksvriendelijk, voor zowel de kleine als de grotere maten. Daarnaast worden de machines compleet geleverd met 3-klauw, 4-klauw, meelopende, vaste bril, digitale uitlezing én koeling. Deze PROFI serie is ondanks deze kenmerken dusdanig scherp geprijsd dat de PROFI serie een match is voor veel werkplaatsen, scholen en de kleine industrie. Vanzelfsprekend voldoen de PROFI draaibanken aan de laatste CE richtlijnen, allemaal om veilig werken standaard te maken.

Productinformatie

Zelfcentrerende 3-klauw

Onafhankelijke 4-klauw

Stelplaat

Vaste bril

Meelopende bril

Digitale uitlezing

4-weg houder voor draaibeitels

Machineverlichting

Beschermkappen

Koeling

Gereedschapset tbv onderhoud machine

Optioneel

Overige klauwplaten

Sets snelwisselbeitelhouder

Meedraaiend center

Draaigereedschappen

Boorkop

De PROFI draaibanken zijn beschikbaar in diverse uitvoeringen qua afmetingen én vermogen. Vind je in ons standaard (voorraad) assortiment geen passende machine? Neem dan gerust contact met ons op! Onze specialisten helpen je graag met het vinden van de voor jouw toepassing meest geschikte machine.</b>

Artikelnummer: 30806 · EAN: 8718242585859

Technische gegevens

Voltage400 V
SpilneusD1-8 / CAMLOCK
Bedbreedte300 mm
Centerhoogte230 mm
Module pitch0.1 - 7 MOD
Motorvermogen5,5 kW
Opname hoofdasMK6
Toerentalbereik25 - 2000 omw/min
Diametraal pitch4 - 112 DP
Doorlaat hoofdas80 mm
Opname losse kopMK4
Draadsnijden inch2 -112 TPI
Diameter losse kop60 mm
Machineafmetingen2750 × 1080 × 1370 mm
Aantal toerentallen12
Voedingsbereik dwars0.014 - 0.784 mm
Voedingsbereik langs0.031 - 1.7 mm
Draadsnijden metrisch0.1 - 14 mm
Afstand tussen centers1500 mm
Draaidiameter over bed460 mm
Draaidiameter over zak690 mm
Verplaatsing losse kop130 mm
Dwarsverplaatsing support285 mm
Draaidiameter over support270 mm
Verplaatsing beitelsupport128 mm
Huvema technische gegevens
Draaidiameter over bed 460 mm
Afstand tussen centers 1500 mm
Doorlaat hoofdas 80 mm
Opname hoofdas MK6
Opname losse kop MK4
Machineafmetingen 2750 × 1080 × 1370 mm
Voedingsbereik langs 0.031 - 1.7 mm
Draadsnijden metrisch 0.1 - 14 mm
Dwarsverplaatsing support 285 mm
Draaidiameter over support 270 mm
Verplaatsing beitelsupport 128 mm
Draadsnijden inch 2 -112 TPI
Spilneus D1-8 / CAMLOCK
Bedbreedte 300 mm
Centerhoogte 230 mm
Diameter losse kop 60 mm
Voedingsbereik dwars 0.014 - 0.784 mm
Draaidiameter over zak 690 mm
Verplaatsing losse kop 130 mm
Module pitch 0.1 - 7 MOD
Diametraal pitch 4 - 112 DP
Overige
Motorvermogen 5,5 kW
Merk Huvema
Voltage 400 V
Toerentalbereik 25 - 2000 omw/min
Aantal toerentallen 12

Onderdelen voor deze machine

Passende accessoires

Vergelijkbare modellen

Huvema Draaibank 460x1500 mm met digitale uitlezing | HU 460x1500-4 NG DRO
Huvema Draaibank 460x1500 mm met digitale uitlezing | HU 460x1500-4 NG DRO
€ 19.227,00

Huvema Draaibank 460x1500 mm met digitale uitlezing | HU 460x1500-4 NG DRO.

Specificaties
Artikelnummer 30806
EAN 8718242585859

HU 460x1500-4 NG DRO · Art. 30806

Voltage 400 V
Motorvermogen 5,5 kW
Draaidiameter over bed 460 mm
Afstand tussen centers 1500 mm
Doorlaat hoofdas 80 mm
Toerentalbereik 25 - 2000 omw/min
Aantal toerentallen 12
Bedbreedte 300 mm
Centerhoogte 230 mm
Diameter losse kop 60 mm
Diametraal pitch 4 - 112 DP
Draadsnijden inch 2 -112 TPI
Draadsnijden metrisch 0.1 - 14 mm
Draaidiameter over support 270 mm
Draaidiameter over zak 690 mm
Dwarsverplaatsing support 285 mm
Machineafmetingen 2750 × 1080 × 1370 mm
Module pitch 0.1 - 7 MOD
Opname hoofdas MK6
Opname losse kop MK4
Spilneus D1-8 / CAMLOCK
Verplaatsing beitelsupport 128 mm
Verplaatsing losse kop 130 mm
Voedingsbereik dwars 0.014 - 0.784 mm
Voedingsbereik langs 0.031 - 1.7 mm
Documenten 0

HU 460x1500-4 NG DRO · Art. 30806

Voor deze uitvoering is nog geen gecontroleerd fabrikantdocument beschikbaar.

Reserve onderdelen

Klik op een nummer in de tekening om het onderdeel te vinden.

Vergelijkbare producten

Twijfelt u tussen modellen? Onze specialist helpt u kiezen.
Vraag stellen