Overslaan naar inhoud
Huvema Precisie draaibank 530x2000 mm met variabel toerental | HU 530x2000 VAC Topline DRO

Prijs:

€ 49.610,00

Huvema Metaalafkortzaag | HU 250 DV
Huvema Metaalafkortzaag | HU 250 DV
€ 3.164,00
€ 3.164,00
Huvema Universele freesmachine | HU 50 H-4 DRO
Huvema Universele freesmachine | HU 50 H-4 DRO
€ 31.820,00
€ 31.820,00
HUVEMA Art.nr. 30673

Huvema Precisie draaibank 530x2000 mm met variabel toerental | HU 530x2000 VAC Topline DRO

Huvema Precisie draaibank 530x2000 mm met variabel toerental | HU 530x2000 VAC Topline DRO.

€ 49.610,00 € 49.610,00 (Inclusief btw)

  • Motorvermogen
  • Merk
  • Voltage
  • Gewicht
  • Toerentalbereik
  • Aantal toerentallen
  • Draaidiameter over bed
  • Afstand tussen centers
  • Doorlaat hoofdas
  • Opname hoofdas
  • Opname losse kop
  • Machineafmetingen
  • Koelpomp
  • Digitale uitlezing
  • Voedingsbereik langs
  • Draadsnijden metrisch
  • Dwarsverplaatsing support
  • Draaidiameter over support
  • Verplaatsing beitelsupport
  • Draadsnijden inch
  • Spilneus
  • Bedbreedte
  • Centerhoogte
  • Diameter losse kop
  • Voedingsbereik dwars
  • Draaidiameter over zak
  • Verplaatsing losse kop
Artikelnummer
30673
EAN-code
8718242079198

Beschikbaarheid bij Huvema: Tijdelijk uitverkocht

Alleen op offerte: wij bevestigen prijs en levering.

Pallettransport en lossen worden per offerte afgestemd.

Algemene voorwaarden · 14 dagen retourrecht
✓ Eigen werkplaats & service ✓ Showroom Heythuysen ✓ Veilig betalen

Productinformatie

De Huvema HU 530x2000 VAC Topline DRO is een precisie draaibank 530x2000 mm met variabel toerental.

Motorvermogen: 5,625 kW · Voeding: 400 V.

Met de serie TOPLINE draaibanken, biedt Huvema draaibanken van topkwaliteit voor elke werkplaats. Ongeacht of je regelmatig wilt draaien, veel waarde hecht aan draaiwerk met hoge nauwkeurigheid én zonder gedoe of gewoon een liefhebber bent van kwaliteit: de TOPLINE draaibanken bieden dit allemaal én meer!

Bij de vervaardiging van de TOPLINE draaibanken is gebruik gemaakt van MEEHANITE, een bijzondere legering gietijzer waarmee de stijfheid aanzienlijk beter is dan bij gebruik van traditioneel gietijzer. Deze MEEHANITE legering zorgt voor slijtvastheid, blijvende nauwkeurigheid en zeer hoge stabiliteit. De bedden zijn inductief gehard en geslepen.

De dwarsspindel van de TOPLINE draaibank loopt door een bad van olie, wat zich uitbetaalt in een langere levensduur. De bronzen moeren zijn gemaakt van fosforbrons, waardoor de moeren lang meegaan.

De draaibanken uit de TOPLINE reeks zijn 3 keer gelagerd met SKF lagers. Dit resulteert in een uiterst hoge nauwkeurigheid, een lange levensduur, een bijzonder hoge stabiliteit en een groot laadvermogen. Kortom: nauwkeurig werken is een blijvende standaard met deze TOPLINE machines.

Standaard inbegrepen bij de TOPLINE draaibank:

  • Zelfcentrerende 3-klauw
  • Vaste bril
  • Meelopende bril
  • 4-weg houder voor draaibeitels
  • Werklamp
  • Beschermkappen
  • Koeling
  • Variabel toerental
  • Digitale uitlezing


Optioneel bij de TOPLINE draaibank:

  • Onafhankelijke 4-klauw of overige klauwplaten
  • Meedraaiend center
  • Draaigereedschappen
  • Boorkop


De TOPLINE draaibanken zijn beschikbaar in diverse uitvoeringen qua afmetingen én vermogen.
Vind je in ons standaard (voorraad) assortiment geen passende machine? Neem dan gerust contact met ons op! Onze specialisten helpen je graag met het vinden van de voor jouw toepassing meest geschikte machine.

Artikelnummer: 30673 · EAN: 8718242079198

Technische gegevens

Gewicht2465 kg
Voltage400 V
Koelpomp0,1 kW
SpilneusD1-8 (DIN 55029, Camlock)
Bedbreedte300 mm
Centerhoogte260 mm
Motorvermogen5,625 kW
Opname hoofdasMK 7
Toerentalbereik40-2000 omw/min
Doorlaat hoofdas80 mm
Opname losse kopMK 4
Draadsnijden inch4 - 56 TPI
Diameter losse kop68 mm
Digitale uitlezingJa
Machineafmetingen3420 × 950 × 1680 mm
Aantal toerentallen2
Voedingsbereik dwars0.02 - 0.4 mm
Voedingsbereik langs0.05 - 0.82 mm
Draadsnijden metrisch0.5 - 7 mm
Afstand tussen centers2200 mm
Draaidiameter over bed520 mm
Draaidiameter over zak740 mm
Verplaatsing losse kop150 mm
Dwarsverplaatsing support275 mm
Draaidiameter over support330 mm
Verplaatsing beitelsupport125 mm
Huvema technische gegevens
Draaidiameter over bed 520 mm
Afstand tussen centers 2200 mm
Doorlaat hoofdas 80 mm
Opname hoofdas MK 7
Opname losse kop MK 4
Machineafmetingen 3420 × 950 × 1680 mm
Koelpomp 0,1 kW
Digitale uitlezing Ja
Voedingsbereik langs 0.05 - 0.82 mm
Draadsnijden metrisch 0.5 - 7 mm
Dwarsverplaatsing support 275 mm
Draaidiameter over support 330 mm
Verplaatsing beitelsupport 125 mm
Draadsnijden inch 4 - 56 TPI
Spilneus D1-8 (DIN 55029, Camlock)
Bedbreedte 300 mm
Centerhoogte 260 mm
Diameter losse kop 68 mm
Voedingsbereik dwars 0.02 - 0.4 mm
Draaidiameter over zak 740 mm
Verplaatsing losse kop 150 mm
Overige
Motorvermogen 5,625 kW
Merk Huvema
Voltage 400 V
Gewicht 2465 kg
Toerentalbereik 40-2000 omw/min
Aantal toerentallen 2

Onderdelen voor deze machine

Passende accessoires

Vergelijkbare modellen

Huvema Precisie draaibank 530x2000 mm met variabel toerental | HU 530x2000 VAC Topline DRO
Huvema Precisie draaibank 530x2000 mm met variabel toerental | HU 530x2000 VAC Topline DRO
€ 49.610,00

Huvema Precisie draaibank 530x2000 mm met variabel toerental | HU 530x2000 VAC Topline DRO.

Specificaties
Artikelnummer 30673
EAN 8718242079198

HU 530x2000 VAC Topline DRO · Art. 30673

Voltage 400 V
Motorvermogen 5,625 kW
Draaidiameter over bed 520 mm
Afstand tussen centers 2200 mm
Doorlaat hoofdas 80 mm
Toerentalbereik 40-2000 omw/min
Gewicht 2465 kg
Aantal toerentallen 2
Bedbreedte 300 mm
Centerhoogte 260 mm
Diameter losse kop 68 mm
Digitale uitlezing Ja
Draadsnijden inch 4 - 56 TPI
Draadsnijden metrisch 0.5 - 7 mm
Draaidiameter over support 330 mm
Draaidiameter over zak 740 mm
Dwarsverplaatsing support 275 mm
Koelpomp 0,1 kW
Machineafmetingen 3420 × 950 × 1680 mm
Opname hoofdas MK 7
Opname losse kop MK 4
Spilneus D1-8 (DIN 55029, Camlock)
Verplaatsing beitelsupport 125 mm
Verplaatsing losse kop 150 mm
Voedingsbereik dwars 0.02 - 0.4 mm
Voedingsbereik langs 0.05 - 0.82 mm
Documenten 0

HU 530x2000 VAC Topline DRO · Art. 30673

Voor deze uitvoering is nog geen gecontroleerd fabrikantdocument beschikbaar.

Reserve onderdelen

Klik op een nummer in de tekening om het onderdeel te vinden.

Vergelijkbare producten

Twijfelt u tussen modellen? Onze specialist helpt u kiezen.
Vraag stellen